SLUŽBY ATG

Anti Terror Group nabízí široké portfolio služeb pro náročné klienty.

BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ

Reagujeme pružně, efektivně a nekonvenčně. Dokážeme predikovat vývoj a nastavit funkční řešení pro záchranu života a vyvedení z bezpečnostní krize. Provádíme analýzy a vytváříme bezpečnostní standardy. 

 LOGISTICKÉ SLUŽBY V KRIZOVÝCH DESTINACÍCH

Zajišťujeme mezinárodní spediční služby a logistická řešení přepravy zboží zvláštní důležitosti a významu. Poskytujeme profesionální ochranný doprovod humanitárních konvojů a zásobování v krizových destinacích.

Více

OPERACE VYSOKÉHO RIZIKA

Specializujeme se na operace vysokého risku. Zajišťujeme evakuace z nestabilních prostředí a válkou zmítaných oblastí, poskytujeme osobní ochranu ve válečných konfliktech a krizových destinacích. Zajišťujeme diskrétní speciální služby operativního charakteru. Využíváme nejmodernější techniku a vybavení, balisticky upravená vozidla.

Více

VÝBĚR BEZPEČNOSTNÍCH PRACOVNÍKŮ

Budovat a doplňovat tým, disponovat databází kvalitního a prověřeného personálu, je dnes nezbytností. ATG představuje absolutní špičku v poskytování speciálních bezpečnostních služeb a operací vysokého risku. Držíme garanci kvality našeho kmenového i externího personálu.

Více

Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí.

Niccolo Machiavelli